Linia 29:
1972:
Hempla - Okopowa - Skłodowskiej - Nowotki (Radziszewskiego) - Sowińskiego - PKWN (Głęboka) - Wileńska - Zana - al. Kraśnicka - Konopnica (las)
Likwidacja linii podmiejskiej 1.07.1973 roku.
Druga wersja 29 pojawiła się w 1980 roku.
1980:
Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - Buczka (Zamojska) - Królewska - Rady Delegatów - Lubartowska - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich
powrót: ... - al. Tysiąclecia - Wodopojna - Sawickiej (Świętoduska) - Przystankowa (Bajkowskiego) - Rady Delegatów - ...
1981:
Inżynierska - Smoluchowskiego - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - Buczka (Zamojska) - Królewska - Rady Delegatów - Lubartowska - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich
powrót: ... - al. Tysiąclecia - Wodopojna - Sawickiej (Świętoduska) - Przystankowa (Bajkowskiego) - Rady Delegatów - ...
1984:
Inżynierska - Smoluchowskiego - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - Buczka (Zamojska) - Królewska - Rady Delegatów - Lubartowska - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Chodźki - Paderewskiego
powrót: ... - al. Tysiąclecia - Wodopojna - Sawickiej (Świętoduska) - Przystankowa (Bajkowskiego) - Rady Delegatów - ...
1987:
Inżynierska - Smoluchowskiego - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - al. Gomułki (al. Unii Lubelskiej) - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Chodźki - Paderewskiego
1991:
Inżynierska - Smoluchowskiego - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
1993:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
2004:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
09. 2006:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - 1 Maja - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Lipińskiego - Kiepury - Kosmowskiej - Koncertowa -al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
09.2007:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - plac Bychawski - Lubelskiego Lipca '80 - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
10.2007:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Kruczkowskiego - Zemborzycka - Kunickiego - Wolska - Fabryczna - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
powrót: ... - al. Unii Lubelskiej - Lubelskiego Lipca '80 - plac Bychawski - Kunickiego - ...
29.12.2017 - zmiana nazwy ulicy i pętli:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Herberta - Zemborzycka - Kunickiego - Wolska - Fabryczna - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego
powrót: ... - al. Unii Lubelskiej - Lubelskiego Lipca '80 - plac Bychawski - Kunickiego - ...
11.10.2021 - w dni powszednie wydłużenie do pętli Choiny:
[Inżynierska - Smoluchowskiego] - Herberta - Zemborzycka - Kunickiego - Wolska - Fabryczna - al. Unii Lubelskiej - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - Prusa - Północna - Kosmowskiej - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - Elsnera - Choiny - Paderewskiego [- Choiny]
powrót: ... - al. Unii Lubelskiej - Lubelskiego Lipca '80 - plac Bychawski - Kunickiego - ...